Przejdź do treści

Na czym to polega?

W dużym skrócie – Ty gotujesz. My zajmujemy się całą resztą.  

WYBÓR RESTAURACJI

Po Twoim zgłoszeniu, analizujemy Twoją lokalizację, moce przerobowe oraz sprzęt w Twojej kuchni i rekomendujemy, które marki naszych restauracji będą dla Ciebie najbardziej dochodowe.

UMOWA O WSPÓŁPRACY

Podpisujemy umowę o współpracy i natychmiast rozpoczynamy proces wdrożenia Twojej lokalizacji we wszystkich możliwych agregatorach oraz firmach dostawczych.

SPRZĘT I SZKOLENIE

Otrzymujesz od nas JEDEN tablet, na który spływać będą wszystkie zamówienia do realizacji w Twojej kuchni. Ty i Twój zespół przechodzicie przez dopracowane i skrócone do maksimum szkolenie z przygotowania i wydawania posiłków naszych restauracji. 

WDROŻENIE

Otrzymujesz od nas niezbędne instrukcje, składniki i opakowania do wydawania posiłków, a my odpalamy Twoją lokalizację na dostępnych agregatorach. Menu, ceny i zdjęcia są dopracowane do perfekcji, by zapewnić Ci szybką (i dochodową) sprzedaż.

CZYSTY ZYSK

Włączasz tablet wtedy, gdy Twoja restauracja ma wolne moce przerobowe i od razu pojawiają się zamówienia do realizacji. Od każdego wydanego posiłku do Twojej kieszeni spływa określona z góry kwota czystego zysku. 

Jak to działa:

FoodBandits tworzy wysoce dochodowe, modne marki wirtualne oparte tylko na dostawach. Dzięki ciągle pozyskiwanym danym, udoskonalamy je i generujemy tysiące zamówień.

Współpracujemy z istniejącymi restauracjami w całym kraju. Generowane zamówienia dostarczane są przez takich dostawców jak: Uber Eats, Glovo, Wolt, Bolt Food i wiele innych. Dzięki naszej współpracy z wieloma platformami wszyscy partnerzy FoodBandits otrzymują zamówienia od pierwszego dnia za pośrednictwem bezpłatnego tabletu i drukarki, które upraszczają i usprawniają pracę.

CZY TWÓJ ZESPÓŁ MÓGŁBY
LEPIEJ ZARZĄDZAĆ
SWOIM CZASEM?

Pierwszym krokiem, abyś mógł zostać partnerem FoodBandits jest odpowiedź na pytanie, czy masz “wolne moce przerobowe” – innymi słowy, czy Twoi pracownicy mogliby obsłużyć więcej zamówień.

Używamy sprzętu, który już masz lub dostosowujemy menu do Twojej kuchni. Jesli okazuje sie, ze masz wolne moce przerobowe to znaczy, że praktycznie już nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł zostać partnerem FoodBandits.

Nasze wirtualne restauracje i ich menu powstają na zasadzie wielu badań i analiz. Dzięki temu teoretycznie każda istniejaca restauracja moze przygotowac nasze dania bez dużych, dodatkowych inwestycji. Jeśli posiadasz grilla
i frytkownice jesteś w stanie prowadzić przynajmniej dwie nasze restauracje.

CHCESZ ZWIĘKSZYĆ PRZYCHODY?

Stając się Partnerem FoodBandits od pierwszego dnia zauważysz wzrost ilość zamówień oraz przychodów. Nie wszyscy restauratorzy chcą, aby ich przychody rosły, czasem wystarcza im to, co już posiadają.

ILE MOŻESZ ZAROBIĆ?

I tak płacisz już czynsz, posiadasz sprzęt i utrzymujesz pracowników. Niezależnie od tego, czy zostaniesz partnerem FoodBandits, czy nie – możemy już odjąć te koszty od rentowności potencjalnej nowej gałęzi Twojego biznesu.

Aby obliczyć opłacalność pozostania partnerem FoodBandits jedynymi kosztami, które musimy uwzględnić są zatrudnienie nowych pracowników
i zakup produktów potrzebnych do realizacji zamówień. Pamiętajmy jednak, że zatrudnisz pracowników tylko wtedy, kiedy zamówień będzie już za dużo!

KAŻDY KONCEPT POWINIEN ZAPEWNIĆ CI
DODATKOWE PRZYCHODY W WYSOKOŚCI NAWET
20 000 ZŁ MIESIĘCZNIE!

W przeciwieństwie do tradycyjnych umów franczyzowych, aby zostać partnerem FoodBandits, nie musisz realizować wysokich opłat licencyjnych. Nie musisz zobowiązywać się do długiego okresu współpracy, a umowę możesz rozwiązać „z dnia na dzień”. FoodBandtis pobiera jedynie małą opłatę za każde zamówienie.

Dołączając do FoodBandits dołączasz do olbrzymiej sieci partnerskiej, która nie tylko zapewnia Ci możliwość współpracy z profesjonalistami, ale również możliwość rozwoju i rozbudowy swojego biznesu. Dzięki społeczności będziesz również świadkiem budowania stałych relacji z klientami i zauważysz ich lojalność.

  • wyłączność na wyznaczonym terenie
  • zestawy produktowe dla danej wirtualnej restauracji
  • szkolenie
  • urządzenia potrzebne do realizacji zamówień online
  • możliwość natychmiastowego wzrostu przychodów dzięki prostym zasadom
    obsługi i współpracy
  • wsparcie marketingowe i promocyjne

Nie zwlekaj, dołącz już dziś

FOODBANDITS TECH sp z o.o
al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa

© 2022 FoodBandits